AP Gryf Kamień Pomorski
Strona Główna
Aktualności
Terminarze
Rocznik 2004/2005
Sezon 2020/2021
Sezon 2019/2020
Wiosna 2019
Jesień 2018
Sezon 2017/2018
Rocznik 2006/2007
Sezon 2020/2021
Sezon 2019/2020
Sezon 2018/2019
Sezon 2017/2018
Rocznik 2008/2009
Sezon 2020/2021
Sezon 2019/2020
Galerie
Tabele
Rocznik 2006/2007
Rocznik 2008/2009
Kadra
Rocznik 2006/2007
Rocznik 2008/2009
O Klubie
Dokumenty
Do pobrania
Terminarz
Drużyna: Rocznik 2008/2009
Sezon: jesień 2020
Liga: Szczecin: D1 Młodzik WLM Starszych - Grupa 1
Drużyna
Data rozpoczęcia od
Data rozpoczęcia do
Filtruj
Kolejka 1
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
2020-08-29 11:00
Kotwica Kołobrzeg
1
:
2
Bałtyk Koszalin
2020-08-29 11:00
BŁĘKITNI Stargard
2
:
2
UKS DĘBNO
2020-08-30 16:00
Prawobrzeże Szczecin
3
:
3
AP Gryf Kamień Pomorski
2020-08-31 11:30
ARKONIA Szczecin
5
:
0
AP FOOTBALL ARENA SZCZECIN
2020-08-31 18:30
Gwardia Koszalin
0
:
1
FASE Szczecin
2020-11-11 14:00
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
4
:
1
Salos Szczecin
Więcej na Łączy Nas Piłka
Kolejka 2
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
2020-09-02 15:45
Bałtyk Koszalin
16
:
0
BŁĘKITNI Stargard
2020-09-05 16:00
Salos Szczecin
3
:
0
AP Gryf Kamień Pomorski
2020-09-05 16:00
FASE Szczecin
2
:
1
Kotwica Kołobrzeg
2020-09-06 09:00
AP FOOTBALL ARENA SZCZECIN
3
:
0
Prawobrzeże Szczecin
2020-09-06 12:00
UKS DĘBNO
1
:
0
ARKONIA Szczecin
2020-11-29 13:30
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
0
:
0
Gwardia Koszalin
Więcej na Łączy Nas Piłka
Kolejka 3
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
2020-09-12 11:00
BŁĘKITNI Stargard
1
:
2
FASE Szczecin
2020-09-12 11:00
AP Gryf Kamień Pomorski
2
:
3
AP FOOTBALL ARENA SZCZECIN
2020-09-12 11:00
Kotwica Kołobrzeg
0
:
7
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
2020-09-12 11:00
Gwardia Koszalin
8
:
1
Salos Szczecin
2020-09-12 17:00
ARKONIA Szczecin
0
:
3
Bałtyk Koszalin
2020-09-12 17:30
Prawobrzeże Szczecin
3
:
1
UKS DĘBNO
Więcej na Łączy Nas Piłka
Kolejka 4
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
2020-09-17 19:00
Salos Szczecin
3
:
4
AP FOOTBALL ARENA SZCZECIN
2020-09-19 10:30
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
11
:
1
BŁĘKITNI Stargard
2020-09-20 11:00
Gwardia Koszalin
2
:
1
Kotwica Kołobrzeg
2020-09-20 12:00
UKS DĘBNO
7
:
4
AP Gryf Kamień Pomorski
2020-09-20 14:00
Bałtyk Koszalin
11
:
0
Prawobrzeże Szczecin
2020-09-20 14:30
FASE Szczecin
2
:
1
ARKONIA Szczecin
Więcej na Łączy Nas Piłka
Kolejka 5
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
2020-09-26 11:00
Kotwica Kołobrzeg
1
:
2
Salos Szczecin
2020-09-26 12:30
Prawobrzeże Szczecin
0
:
4
FASE Szczecin
2020-09-27 11:00
BŁĘKITNI Stargard
1
:
7
Gwardia Koszalin
2020-09-27 16:00
AP FOOTBALL ARENA SZCZECIN
0
:
2
UKS DĘBNO
2020-09-30 14:30
ARKONIA Szczecin
3
:
6
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
2020-10-14 15:30
AP Gryf Kamień Pomorski
0
:
8
Bałtyk Koszalin
Więcej na Łączy Nas Piłka
Kolejka 6
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
2020-10-03 11:00
Gwardia Koszalin
4
:
0
ARKONIA Szczecin
2020-10-03 13:30
Kotwica Kołobrzeg
1
:
0
BŁĘKITNI Stargard
2020-10-03 14:30
Salos Szczecin
3
:
1
UKS DĘBNO
2020-10-03 16:00
Bałtyk Koszalin
1
:
0
AP FOOTBALL ARENA SZCZECIN
2020-10-04 10:00
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
10
:
0
Prawobrzeże Szczecin
2020-10-04 14:30
FASE Szczecin
8
:
0
AP Gryf Kamień Pomorski
Więcej na Łączy Nas Piłka
Kolejka 7
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
2020-10-10 11:00
AP Gryf Kamień Pomorski
0
:
11
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
2020-10-10 12:30
Prawobrzeże Szczecin
0
:
12
Gwardia Koszalin
2020-10-11 11:00
UKS DĘBNO
0
:
0
Bałtyk Koszalin
2020-10-11 16:00
AP FOOTBALL ARENA SZCZECIN
2
:
2
FASE Szczecin
2020-10-14 14:15
ARKONIA Szczecin
2
:
1
Kotwica Kołobrzeg
2020-10-21 18:30
BŁĘKITNI Stargard
3
:
0
Salos Szczecin
Więcej na Łączy Nas Piłka
Kolejka 8
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
2020-10-17 10:15
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
11
:
0
AP FOOTBALL ARENA SZCZECIN
2020-10-17 11:00
Gwardia Koszalin
8
:
0
AP Gryf Kamień Pomorski
2020-10-17 11:00
BŁĘKITNI Stargard
1
:
4
ARKONIA Szczecin
2020-10-17 17:30
Salos Szczecin
0
:
4
Bałtyk Koszalin
2020-10-18 13:00
Kotwica Kołobrzeg
9
:
0
Prawobrzeże Szczecin
2020-12-02 15:40
FASE Szczecin
5
:
1
UKS DĘBNO
Więcej na Łączy Nas Piłka
Kolejka 9
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
2020-10-24 11:00
AP Gryf Kamień Pomorski
0
:
6
Kotwica Kołobrzeg
2020-10-24 12:30
Prawobrzeże Szczecin
1
:
3
BŁĘKITNI Stargard
2020-10-25 11:00
UKS DĘBNO
0
:
0
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
2020-10-25 13:00
Bałtyk Koszalin
2
:
2
FASE Szczecin
2020-10-25 14:30
AP FOOTBALL ARENA SZCZECIN
0
:
3
Gwardia Koszalin
2020-10-25 17:00
ARKONIA Szczecin
5
:
0
Salos Szczecin
Więcej na Łączy Nas Piłka
Kolejka 10
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
2020-11-07 11:00
Kotwica Kołobrzeg
0
:
3
AP FOOTBALL ARENA SZCZECIN
2020-11-07 12:00
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
3
:
1
Bałtyk Koszalin
2020-11-07 14:00
ARKONIA Szczecin
3
:
2
Prawobrzeże Szczecin
2020-11-08 10:00
BŁĘKITNI Stargard
2
:
1
AP Gryf Kamień Pomorski
2020-11-08 11:00
Salos Szczecin
2
:
1
FASE Szczecin
2020-11-12 12:00
Gwardia Koszalin
3
:
0
UKS DĘBNO
Więcej na Łączy Nas Piłka
Kolejka 11
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
2020-11-14 09:30
AP FOOTBALL ARENA SZCZECIN
2
:
1
BŁĘKITNI Stargard
2020-11-14 11:00
Bałtyk Koszalin
3
:
2
Gwardia Koszalin
2020-11-14 11:00
AP Gryf Kamień Pomorski
2
:
3
ARKONIA Szczecin
2020-11-15 12:00
UKS DĘBNO
3
:
3
Kotwica Kołobrzeg
2020-11-15 17:30
Prawobrzeże Szczecin
0
:
6
Salos Szczecin
2020-12-13 13:00
FASE Szczecin
0
:
3
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
Więcej na Łączy Nas Piłka
Kolejka 12
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
Więcej na Łączy Nas Piłka
Kolejka 13
Data
Gospodarze
Wynik
Goście
Więcej na Łączy Nas Piłka
Składki
LikeBox
Kalendarium
Spotkania
Zaloguj
Zarejestruj
Regulamin
Kontakt
© 2020 Webcare Sp. z o. o.
v.C4615